EŞYA DEPOLAMA NEDİR?

Eşya depolama hizmeti kapsamında profesyonel ekibimizle ev veya iş yerinize gelerek mobilya, beyaz eşya ve diğer teknolojik ürünlerinizi sağlam bir şekilde ambalaj yaparız.

Ambalaj sonrası eşyalarınızı, cinsine uygun bir şekilde taşıma aracımıza yükleriz ve daha önce planlanan depolama bölgemize taşıyarak depolama süresini başlatırız. Bununla birlikte günlük haftalık yada aylık olarak belirlenen kira karşılığı eşyalarınızı güvenli depolarımızda muhafaza ederiz.

EŞYA DEPOLAMA
EŞYA DEPOLAMA

BG DEPOLAMA HİZMETLERİ

Depolama öncesinde eşyaların güvenli depolamaya hazır hale getirilmesi oldukça önemlidir. Ancak paketleme ve taşıma alanında uzman personel ile iyi malzemeler kullanılarak kaliteli bir depolama hizmeti sunulabilir. Firmamız çalışanlarının tamamı işlerinde profesyoneldir. Kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri hijyen sağlamlık açısından depolamaya uygundur.

İşe başlamadan evvel derin bir analiz ve plan yapmak son derece önemlidir. Bu doğrulta ekspertiz servisimiz sayesinde en net bilgiyi alabilirsiniz. Depolama süresi, nasıl korunacağı ve nasıl bir işlem yapılacağı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

DEPO ÖZELLİKLERİMİZ

Depolama alanlarımız firmamızın kendi özel alanlarıdır. 

Neme karşı havalandırma mevcut olup eşyalarınız sigorta kapsamındadır.

7×24 güvenlik ve kamera sistemi mevcuttur.

Yerden yüksektir sel ve su baskınlarına karşı güvenlidir.

Yangın söndürme sistemi ve yangın sensörleri mevcuttur.

Eşyaya özel odalar bulunmaktadır.

Düzenli olarak ilaçlama ve temizlik yapılmakatadır.

Eşyalar depolama sözleşmesi ve eşya dökümüyle depoya alınır

Eşyaların taşıma işlemi ve geri teslimi firmamıza aittir.

EŞYA DEPOLAMA